امروز: يکشنبه 31 شهريور 1398

مسابقات

برنامه و نتایج بازی ها

جدول لیگ

تاريخ انتشار: 06 شهريور 1396 - 21:55
شک نکنید اکسین به لیگ برتر صعود می کند

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز گفت که صعود این تیم به لیگ برتر قطعی است.

علی لطیفی: پنالتی صدرصد ما دیده نشد / تبریزی ها 32 دقیقه وقت کشی کردند

به گزارش روابط عمومی باشگاه اکسین: سرمربی اکسین البرز با اشاره به شکست شب گذشته این تیم مقابل شهرداری تبریز گفت: علی رغم شکست در این دیدار، اما اکسین  یکی از گزینه های صعود به لیگ برتر است.


وی اضافه کرد: متاسفانه این بازی دارای حاشیه های بسیاری بود که این حاشیه ها به ضرر اکسین البرز تمام شد و صحنه هایی در این بازی مشاهده کردیم که به جرات می توان گفت بی سابقه بوده است. پس از گل زودهنگامی که خوردیم، بازیکنان حریف، 27 بار خود را روی زمین انداختند و تظاهر به مصدومیت کردند! 10 بار برانکارد به داخل زمین آمد و طبق حساب ما، 32 دقیقه در مجموع وقت کشی انجام شد.

 

لطیفی افزود: در دیدار شب گذشته با شهرداری تبریز پنالتی ما که صد درصد محرز بود گرفته نشد، شرایط بسیار بدی است و من امیدوارم تا حد زیادی سازمان لیگ نظارت خود را به داوران بیشتر کنند. در دیدار با شهرداری تبریز حق ما پایمال شد، پنالتی محرز ما گرفته نشد، سر بازیکن من زخمی شد ، تماشاچی ها به من که بر روی سکو بودم اهانت کردن و به طرف سرپرست تیم ما بر روی نیکمت بطری انداخته شد که تمامی این کارها غیر قانونی است.

 

لطیفی با بیان اینکه به صرف اینکه تماشاچی نداریم نبایستی بدین طریق حق ما ضایع شود اظهار داشت: من بارها به بازیکن خود گفته ام که  حتی اگر داوری ها علیه ما بود قوی باشند تا بتوانیم نتیجه بگیریم. داوری ها عمدا به ضرر ما نیست ، قطع به یقین داوری تحت شرایط بازی سوت می زنند و جو بازی  بر روی داوری ها تاثیر می گذارد. انتظار ما از داوری ها این است که اسیر  حاشیه ها و حرف مربیان و تماشاچی ها نشوند.


سرمربی اکسین البرز گفت: این باخت  جبران می شود، مطمئن باشید صعود خواهیم کرد اما انتظار ما از سازمان لیگ این است که با اینگونه رفتارها که دوران آن خیلی وقت است به پایان رسیده برخورد جدی کند. انتظار ما از فدراسیون فوتبال این است که از تیم های خصوصی مانند اکسین حمایت کند، این تیم ها برای ادامه راه نیازمند حمایت هستند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]