امروز: جمعه 26 مهر 1398

مسابقات

برنامه و نتایج بازی ها

جدول لیگ

تاريخ انتشار: 14 اسفند 1396 - 14:39
سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز:

سرمربی اکسین البرز معتقد است داوری ها در لیگ یک برای همه تیم ها یکسان نیست و برخی تصمیمات ایجاد شبهه می کند.

لطیفی : در لیگ یک داوری‌ها شبهه‌ناک است

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی باشگاه اکسین؛ علی لطیفی سرمربی تیم اکسین البرز بعد از تساوی بدون گل مقابل مس رفسنجان گفت: قبل از اینکه بخواهم در مورد کیفیت بازی صحبت کنم، باید بگویم شرایط جوی رفسنجان طوری است که بازی برای همه تیم ها بسیار سخت و دشوار است. بازی در هوای سرد و خشک و ارتفاع این شهر باعث می شود اکثر تیم ها در نیمه دوم دچار افت بدنی شوند.

 

او ادامه داد : بازیکنان ما در نیمه اول نمایش خوبی داشتند و توانستند نبض بازی را در اختیار بگیرند. موقعیت های خوبی هم داشتیم که متاسفانه یا با بی دقتی مهاجمان ما همراه شد یا اینکه دروازه بان مس یک تنه مقابل توپ ها ایستادگی کرد. اما در نیمه دوم با افت بدنی بازیکنان و فشار مضاعف حریف فشار زیادی را تحمل کردیم.

 

لطیفی با ابراز رضایت از نتیجه بازی تصریح کرد: به نظرم نتیجه تساوی در نهایت برای هر دو تیم عادلانه بود و با توجه به اینکه تیم های زیادی در رفسنجان باخته اند، به نظرم تساوی بدون گل برای تیم ما قابل قبول است.

 

سرمربی اکسین در مورد شانس تیمش برای صعود به لیگ برتر گفت: هنوز ناامید نشده ایم و با توجه به بازی های پیش رو ما هم شانس داریم. چون بازی های آسانی در خانه داریم و در دو بازی هم با تیم های صدر جدولی باید رقابت 6 امتیازی داشته باشیم. از طرفی رقبای ما هم با یکدیگر رقابت مستقیم دارند و این فرصت را برای ما ایجاد می کند تا بتوانیم خودمان را بالا بکشیم.

 

لطیفی با انتقاد از عملکرد داوری گفت: متاسفانه داوری ها در لیگ یک به هیچ عنوان عادلانه نیست و تصمیماتی که گرفته می شود شبهه ناک است. تیم من از اشتباهات داوری به شدت متضرر شده ولی هستند تیم های خاصی که تاکنون بیش از 10 پنالتی برایشان گرفته شده است. در لیگ یک به تیم ها به یک چشم نگاه نمی شود و بی عدالتی بیداد می کند


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]