امروز: جمعه 26 مهر 1398

مسابقات

برنامه و نتایج بازی ها

جدول لیگ

تاريخ انتشار: 20 اسفند 1396 - 09:28
پیش بازی اکسین البرز - ماشین سازی تبریز

از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم اکسین البرز و ماشین سازی تبریز به مصاف هم می روند.

تلاش اکسین برای مدعی ماندن/ماشین سازی بدنبال حاشیه امن!

به گزارش روابط عمومی باشگاه اکسین البرز؛ در چهارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14:45 دو تیم اکسین البرز و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال اکسین در هفته بیست و ششم رقابت ها مقابل تیم مس رفسنجان با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد، تیم ماشین سازی نیز در خانه برابر تیم مدعی خونه به خونه با همین نتیجه به کار خود پایان داد.

 

اکسینی ها که در این فصل عملکرد خوبی داشته اند و تقریبا بدون نوسان به کار خود ادامه داده اند در حال حاضر در رده ششم جدول حضور دارند و تلاش می کنند یکی از دو سهمیه صعود را به خود اختصاص دهند اگر چه رقبای سر سختی را در این راه پیش روی خود می بینند اما ماشین سازان شرایطی کاملا متفاوت نسبت به حریف خود دارند، آنها تا بدین جای کار عملکرد چندان خوبی نداشته اند و در رده پانزدهم جدول جای دارند و خطر سقوط را بیخ گوش خود حس می کنند و تلاش می کنند خود را در لیگ دسته اول حفظ کنند.

 

طلایی پوشان البرزی ازبیست و شش دیدار گذشته یازده پیروزی، هشت تساوی و هفت شکست را بدست آورده اند  و با 41 امتیاز در رده ششم جدول جای دارند. سبزقباهای تبریزی نیز شش پیروزی، ده تساوی و ده شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 28 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به حریف همشهری خود تیم شهرداری تبریز در مکان پانزدهم جدول حضور دارند.

 

تیم اکسین البرز تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست و هفت گل به ثمر رسانده و در مقابل بیست و یک گل نیز دریافت کرده است،تیم ماشین سازی تبریز نیز در تقابل با رقبا هجده بار موفق به گلزنی شده است در حالی که بیست و شش بار نیز دروازه خود را باز شده دیده است.

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و عدم نتیجه گیری تیم نساجی مازندران می تواند یک پله صعود را در جدول رده بندی تجربه کند، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند و در صورت ناکامی تیم های شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک در کسب نتایج لازم می تواند به رده سیزدهم جدول راه پیدا کند.

 


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]