امروز: جمعه 26 مهر 1398

مسابقات

برنامه و نتایج بازی ها

جدول لیگ

تاريخ انتشار: 20 اسفند 1396 - 09:40
بازیکن تیم فوتبال اکسین البرز؛

اکسین البرز پس از کسب تساوی در برابر مس رفسنجان، این هفته باید به مصاف ماشین سازی تبریز برود. دیداری که پویا سیف پناهی، مدافع این تیم معتقد است در صورت پیروزی می توانند دوباره به جمع مدعیان بازگردند.

سیف پناهی: با شکست ماشین سازی به جمع مدعیان باز می گردیم

به گزارش روابط عمومی باشگاه اکسین البرز؛ پویا سیف پناهی، مدافع اکسین البرز در مورد شرایط بازی با مس رفسنجان به خبرنگار ما گفت: پیش از آغاز این مسابقه می دانستیم که با توجه به اینکه در زمین حریف به میدان می رویم، بازی سختی انتظارمان را می کشد ولی با این وجود، بازیکنان بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند که متاسفانه قدر موقعیت های مان را ندانستیم تا در نهایت بازی با تساوی به پایان برسد.

سیف پناهی در پاسخ به این سوال که اکسین با این تساوی از جمع تیم های مدعی جدا شد، گفت: من این موضوع را قبول ندارم، زیرا هنوز هشت هفته از لیگ باقی مانده و در این هفته ها هزار و یک اتفاق می تواند رخ ندهد ولی با این وجود من فکر می کنم در این فصل از داوری خیلی متضرر شدیم وگرنه الان جزو سه تیم اول جدول بودیم.

وی ادامه داد: به گواه کارشناسان داوری، اکسین در این فصل بیش از پانزده امتیاز خود را به دلیل اشتباهات سهوی داوری از دست داد که اگر اینطور نمی شد، اوضاع خیلی فرق می کرد.

مدافع اکسین در پایان در مورد شرایط بازی مقابل ماشین سازی گفت: ماشین سازی در نیم فصل دوم متحول شده و فکر می کنم بازی سختی انتظارمان را بکشد ولی با این وجود همه بچه ها با یکدیگر هم قسم شدیم تا با کسب سه امتیاز این مسابقه دوباره به جمع مدعیان بازگردیم.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]